Optymalizacja, a pozycjonowanie

Wydawać by się mogło, że najważniejszym działaniem w pozycjonowaniu stron jest budowa zaplecza pozycjonerskiego, popularności strony.

Otóż nic bardziej mylnego. Podstawą do osiągnięcia dobrych pozycji jest pełna optymalizacja kodu witryny. Budując stronę należy dbać o pełną zgodność znaczników z przyjętymi standardami. Niedopuszczalna jest budowa witryny na popularnych "tabelkach". Stosując "divy" zyskujemy także na czasie ładowania strony. Wszystkie nowoczesne przeglądarki znacznie szybciej wyświetlają strony oparte o elementy blokowe.
Tworząc kod zadbajmy o to by warstwa css znalazła się w osobnym pliku. Zamiast elmentu "style" wykorzystajmy "class" lub "id".

Oprócz kodu warto także zadbać o treść. Nie od dziś wiadomo, że unikalny content jest o wiele lepiej traktowany przez wyszukiwarki niż kopiowane treści. Poza tym warto pomyśleć o użytkowniku strony. Ciekawe, a co najważniejsze przydatne teksty, pozwalają na budowę site popularity. Userzy spędzają na witrynie więcej czasu, przemierzając większą ilość podstron. Oczywiście wszechobecne Google, na ile potrafi, stara się takie informacje gromadzić. Wykorzystywane są one do oceny witryny pod względem jakościowym. Przekłada się to bezpośrednio na pozycję witryny.

Ponad 140 Stron internetowych i sklepów
Około 200 Zadowolonych Klientów
Więcej niż 1000 Wypozycjonowanych fraz
Od 17 lat na rynku

Napisz do nas

Złóż niezobowiązujące zapytanie. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Dane kontaktowe

Strony24.com
ul. Wiejska 15b, Jelenia Góra

tel: 668143310